Pri objednávke do 09:00 je váš tovar expedovaný v rovnaký deň (platí pre pracovné dní). Pri objednávkach po 09:00 je tovar expedovaný nasledujúci pracovný deň. Tovar z nášho obchodu zasielame kuriérom GLS, prípadne poštou alebo Zásielkovňou.

Kuriér 3,50 €

Kuriér doručuje tovar v 99% prípadov do dvoch pracovných dní po expedícii. Ihneď po expedícii tovaru vám zašleme e-mail, ktorý obsahuje odkaz na sledovanie zásielky.

Ráno pred doručením vás kuriér SMS správou informuje o predpokladanom čase doručenia (zväčša ide o trojhodinové "okno" počas dňa). Kuriér si plánuje trasu ráno a my ju nedokážeme nijak ovplyvniť, preto vám nemôžeme zariadiť doručenie tovaru v ten-ktorý čas dňa. Odporúčame vám rátať s doručením v pracovnú dobu, teda medzi 9. a 17. hodinou. Ak sa v tomto čase nezdržujete na domácej adrese, pokojne ako adresu doručenia zvoľte napríklad pracovisko.

Ak vás kuriér nezastihne, bude tovar doručovať opakovane na druhý deň. Pokiaľ sa vám nepodarí "zladiť" sa s kuriérom, môžete si zásielku nechať zložiť v najbližšom depe či výdajnom mieste.

Zásielkovňa 2,00 €

Zásielkovňa je sieť výdajných a podacích miest, ktorá má na Slovensku už viac než 130 pobočiek. Svoju objednávku môžete mať na zvolenom výdajnom mieste už do dvoch pracovných dní po objednaní. Stačí si v košíku zvoliť výdajné miesto, ktoré vám najviac vyhovuje, a po svoju objednávku si môžete prísť hneď, ako vám bude doručená automatická notifikácie (emailom aj SMS). Samozrejmosťou je aj možnosť sledovať vašu objednávku od jej expedície z nášho skladu až po doručenie na výdajné miesto.

Na vyzdvihnutie zásielky máte 7 dní. Pokiaľ sa vám však nepodarí tovar prevziať v tejto lehote, stačí informovať výdajné miesto a tovar si vás počká aj 21 dní.

Viac informácii na www.zasielkovna.sk