Pri objednávke do 09:00 je váš tovar expedovaný v rovnaký deň (platí pre pracovné dní). Pri objednávkach po 09:00 je tovar expedovaný nasledujúci pracovný deň. Tovar z nášho obchodu zasielame kuriérom GLS, prípadne poštou alebo Zásielkovňou.

Kuriér GLS

Kuriér GLS doručuje tovar v 99% prípadov do dvoch pracovných dní po expedícii. Ihneď po expedícii tovaru vám zašleme e-mail, ktorý obsahuje odkaz na sledovanie zásielky.

Ráno pred doručením vás kuriér SMS správou informuje o predpokladanom čase doručenia (zväčša ide o trojhodinové "okno" počas dňa). Kuriér si plánuje trasu ráno a my ju nedokážeme nijak ovplyvniť, preto vám nemôžeme zariadiť doručenie tovaru v ten-ktorý čas dňa. Odporúčame vám rátať s doručením v pracovnú dobu, teda medzi 9. a 17. hodinou. Ak sa v tomto čase nezdržujete na domácej adrese, pokojne ako adresu doručenia zvoľte napríklad pracovisko.

Ak vás kuriér GLS nezastihne, bude tovar doručovať opakovane na druhý deň. Pokiaľ sa vám nepodarí "zladiť" sa s kuriérom, môžete si zásielku nechať zložiť v najbližšom GLS ParcelShope či Balíkomate.

Slovenská pošta

Zásielkovňa

Zásielkovňa je sieť výdajných a podacích miest, ktorá má na Slovensku už viac než 130 pobočiek. Svoju objednávku môžete mať na zvolenom výdajnom mieste už do dvoch pracovných dní po objednaní. Stačí si v košíku zvoliť výdajné miesto, ktoré vám najviac vyhovuje, a po svoju objednávku si môžete prísť hneď, ako vám bude doručená automatická notifikácie (emailom aj SMS). Samozrejmosťou je aj možnosť sledovať vašu objednávku od jej expedície z nášho skladu až po doručenie na výdajné miesto.

Na vyzdvihnutie zásielky máte 7 dní. Pokiaľ sa vám však nepodarí tovar prevziať v tejto lehote, stačí informovať výdajné miesto a tovar si vás počká aj 21 dní.

Viac informácii na www.zasielkovna.sk